90’+7
     (1 - 1)
    FT

O meczu

• LKS Lodz gra u siebie z Rakow Czestochowa na Stadion Miejski LKS Lodz dnia Sun, Mar 17, 2024, 14:00 UTC. To jest Round 25 z Ekstraklasa.

• Przewidywane składy są dostępne na kilka dni przed meczem, podczas gdy rzeczywisty skład będzie dostępny około godzinę przed meczem.

• Obecny bilans bezpośrednich spotkań między drużynami to 3 zwycięstw(a) dla LKS Lodz, 2 zwycięstw(a) dla Rakow Czestochowa i 2 remis(y).

Informacje

• Zajmuje 18 miejsce w golach strzelonych na mecz (liczba goli: 0.8)

• Dani Ramirez ma najwięcej strzałów celnych na mecz dla drużyny LKS Lodz (0.8)

• Aleksander Bobek zajmuje 3 w kategorii obronionych bramek na mecz w turnieju (3.4)

• Zajmuje 2 miejsce w golach strzelonych na mecz (liczba goli: 1.9)

• Zespół Rakow Czestochowa wygrał ostatnie/ostatnich 2 mecze/meczy z LKS Lodz.