89’
    89’
    FT

Про матч

• Istanbulspor грає вдома проти Adana Demirspor на Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu о Sat, May 4, 2024, 13:00 UTC. Це Round 35 з Super Lig.

• Очікувані склади стають доступними за декілька днів до матчу, в той час як актуальні склади стають доступними приблизно за годину до початку матчу.

• Поточна статистика особистих зустрічей команд: 2 перемог(и) Istanbulspor, 6 перемог(и) Adana Demirspor та 3 нічиїх.

Інсайди

• Займають 20 місце за кількістю забитих голів за матч (0.8 гола)

• У ворота команди призначено найбільшу кількість пенальті в цьому сезоні (12)

• Без домашніх перемог в останніх 10 матчах

• Займають 6 місце за кількістю забитих голів за матч (1.4 гола)

• Без перемог на виїзді в останніх 19 матчах

• Yusuf Sari створив більше за всіх гольових моментів у команді «Adana Demirspor» (9)