87’
    87’
    FT

Про матч

• Celta Vigo грає вдома проти Valencia на Estadio Abanca-Balaídos о Fri, Aug 23, 2024, 17:00 UTC. Це Round 2 з LaLiga.

• Очікувані склади стають доступними за декілька днів до матчу, в той час як актуальні склади стають доступними приблизно за годину до початку матчу.

• Поточна статистика особистих зустрічей команд: 8 перемог(и) Celta Vigo, 13 перемог(и) Valencia та 6 нічиїх.

Інсайди

• Забили 9 голів в останніх 5 матчах

• Без поразок у 7 домашніх матчах

• В середньому 2 гола за матч

• Забили 6 голів в останніх 5 матчах

• У ворота команди призначено найбільшу кількість пенальті в цьому сезоні (1)

• Diego Lopez посідає 1 місце за кількістю створених гольових моментів в турнірі (2)