82’
    82’
    FT

Про матч

• Chaves грає вдома проти Famalicao на Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira о Fri, May 10, 2024, 19:15 UTC. Це Round 33 з Liga Portugal.

• Очікувані склади стають доступними за декілька днів до матчу, в той час як актуальні склади стають доступними приблизно за годину до початку матчу.

• Поточна статистика особистих зустрічей команд: 1 перемог(и) Chaves, 3 перемог(и) Famalicao та 2 нічиїх.

Інсайди

• Займають 17 місце за кількістю забитих голів за матч (1 гола)

• Без домашніх перемог в останніх 5 матчах

• Kelechi Nwakali створив більше за всіх гольових моментів у команді «Chaves» (4)

• Займають 12 місце за кількістю забитих голів за матч (1.1 гола)

• У ворота команди призначено найбільшу кількість пенальті в цьому сезоні (8)

• Jhonder Cadiz завдає більше всього ударів у площину за гру в команді «Famalicao» (1.3)