89’
89’
FT

Про матч

• Luzern грає вдома проти FC Stade Lausanne-Ouchy на swissporarena о Tue, May 21, 2024, 18:30 UTC. Це Round 38 з Super League Relegation Group.

• Очікувані склади стають доступними за декілька днів до матчу, в той час як актуальні склади стають доступними приблизно за годину до початку матчу.

• Поточна статистика особистих зустрічей команд: 2 перемог(и) Luzern, 1 перемог(и) FC Stade Lausanne-Ouchy та 0 нічиїх.

Інсайди

• Займають 9 місце за кількістю забитих голів за матч (1.2 гола)

• Без поразок у 5 домашніх матчах

• Pius Dorn посідає 3 місце за кількістю створених гольових моментів в турнірі (12)

• Займають 12 місце за кількістю забитих голів за матч (1 гола)

• У ворота команди призначено найбільшу кількість пенальті в цьому сезоні (10)