87’
    90’+7
    FT

Про матч

• Sacramento Republic FC грає вдома проти Hartford Athletic на Heart Health Park о Sun, Jun 30, 2024, 03:00 UTC. Це Round 1 з USL Championship.

• Очікувані склади стають доступними за декілька днів до матчу, в той час як актуальні склади стають доступними приблизно за годину до початку матчу.

• Поточна статистика особистих зустрічей команд: 1 перемог(и) Sacramento Republic FC, 0 перемог(и) Hartford Athletic та 0 нічиїх.

Інсайди

• Займають 9 місце за кількістю забитих голів за матч (1.3 гола)

• 3 місце за результатами ігор ''на виїзді'' у цьому сезоні

• Rodrigo Lopez створив більше за всіх гольових моментів у команді «Sacramento Republic FC» (6)

• Займають 23 місце за кількістю забитих голів за матч (0.9 гола)

• У ворота команди призначено найбільшу кількість пенальті в цьому сезоні (5)