87’
    87’
    FT

Про матч

• Ulsan HD FC грає вдома проти Daegu FC на Ulsan Munsu Football Stadium о Sat, Aug 10, 2024, 10:00 UTC. Це Round 26 з K-League 1.

• Очікувані склади стають доступними за декілька днів до матчу, в той час як актуальні склади стають доступними приблизно за годину до початку матчу.

• Поточна статистика особистих зустрічей команд: 20 перемог(и) Ulsan HD FC, 6 перемог(и) Daegu FC та 9 нічиїх.

Інсайди

• Займають 2 місце за кількістю забитих голів за матч (1.6 гола)

• У ворота команди призначено найбільшу кількість пенальті в цьому сезоні (8)

• Ulsan HD FC не програвав Daegu FC в останніх 10 матчах (8В, 2Н).

• Займають 11 місце за кількістю забитих голів за матч (1 гола)

• Без перемог в останніх 7 матчах

• Cesinha посідає 2 місце за кількістю створених гольових моментів в турнірі (9)