90’+2
    90’+4
    FT

Про матч

• Qingdao FC грає вдома проти Tianjin Jinmen Tiger на Suzhou City Sports Centre о Fri, Dec 31, 2021, 07:30 UTC. Це Round 21 з Super League Relegation Playoff.

• Очікувані склади стають доступними за декілька днів до матчу, в той час як актуальні склади стають доступними приблизно за годину до початку матчу.

• Поточна статистика особистих зустрічей команд: 3 перемог(и) Qingdao FC, 0 перемог(и) Tianjin Jinmen Tiger та 0 нічиїх.

Інсайди

• Займають 16 місце за кількістю забитих голів за матч (0.6 гола)

• У ворота команди призначено найбільшу кількість пенальті в цьому сезоні (6)

• Qingdao FC вигравав в останніх 3 матчах проти Tianjin Jinmen Tiger.

• Займають 14 місце за кількістю забитих голів за матч (0.8 гола)

• Dun Ba завдає більше всього ударів у площину за гру в команді «Tianjin Jinmen Tiger» (0.5)

• Dun Ba створив більше за всіх гольових моментів у команді «Tianjin Jinmen Tiger» (2)